HAKKIMIZDA

Tango ile başlayan yolculuğu Yaşamla Dans'a ulaşan dansçı ve eğitmenleriz.

Kişisel ilgi alanlarımız ve farklı konulardaki becerilerimiz geliştikçe ürettiklerimiz ve yolumuz kesişen dostlarımıza ait olan üretimler de  mağaza olarak yolun bir noktasında Yaşamla Dans'a dahil oldu.

Emeklerle ortaya çıkan Yaşamla Dans'ın fiziksel mekanına öğrencilerimizle beraber Tükkan deriz hep. Burası da zamanı da uyarak heybemize dahil olan online tükkanımız. Online eğitimlerimiz ile uzaklardaki öğrencilerimizle buluşabilmek, mağazamızda yer alan ürünleri farklı yerlerdeki sizlere de ulaştırabilmek için açılan bu tükkan da içten paylaşımlara aracı olur dileriz.

Online tükkanımızdaki eğitim ve belli ürünlere fidan hediyesiyle başlattığımız Yaşamla Dans Ormanı hayalimiz var bir de. Bu hayale ortak olmak isterseniz Online Store'dan Fanzin alarak da; 1 yeşil adımınıza,1 fidan hediye ile bu ormanı var edenler arasında yer alabilirsiniz.

Danslarınızı ve sizleri de merak ediyoruz derseniz Tango Adana diye bizleri bulabilir, fiziki mağazamızı merak ediyorsanız da Yaşamla Dans olarak adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Buradan da tanış ve misafirimiz olmayı seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz. İyi ki geldiniz, hoşgeldiniz.